מעורבות המשטרה הפלסטינאית בטרור

עפר דרורי 03.01.2008 11:30
מעורבות המשטרה הפלסטינאית בטרור


עכשיו זה כבר נחשף ובאופן רשמי, השוטרים הפלסטינאים נגועים בטרור. לא רק שאינם נלחמים בטרור כהבטחותיו של אבו מאזן אלא הם בעצמם מייצרים טרור כנגד חיילים ואזרחים * לפני כחודש נרצח עידו זולדן, רוצחיו נעצרו בו בלילה אבל ממשלת ישראל הסתירה את העובדות לכבודו של בוש וועידת אנאפוליס * גם רצח שני החיילים בשבוע שעבר בוצע ע"י "שוטרים" פלסטינאים.מעורבות המשטרה הפלסטינאית בטרור
עכשיו זה כבר נחשף ובאופן רשמי, השוטרים הפלסטינאים נגועים בטרור. לא רק שאינם נלחמים בטרור כהבטחותיו של אבו מאזן אלא הם בעצמם מייצרים טרור כנגד חיילים ואזרחים.
התופעה החמורה יותר לדעתי היא שיתוף הפעולה של ממשלת ישראל בהסתרת העובדות. העובדה שחלק מהשוטרים הפלסטינאים הם טרוריסטים ידועה כבר זמן רב ע"י אנשי כוחות הביטחון שלנו אבל לאחרונה נטלה ממשלת ישראל את התפקיד של טשטוש העובדות.
 
לפני כחודש ויותר נרצח עידו זולדן בכביש שליד לקדומים. כוחות הביטחון הוקפצו לטפל בפרשה וביצעו סדרת מעצרים של חשודים. לכוחות הביטחון שביצעו את המעצרים נמסר כי העצורים אינם המחבלים ועל כן המשיכו בחיפוש המחבלים. מה שלא נמסר לכוחות צה"ל שפועלים בשטח הוא שכבר בלילה הראשון מספר שעות לאחר המעצרים, ידעו הגורמים המוסמכים כי תפסו את המחבלים הרוצחים, הסוד הכמוס היה בעובדה שהמחבלים זוהו כשוטרים פלסטינאים. רק לאחר מספר שבועות פורסמה בצנעה הידיעה כי רוצחי זולדן נתפסו. ממשלת ישראל הסתירה את המידע מהציבור ואף גרמה לפעילות סרק של כוחותינו וכל זה מכיוון שהיינו ערב פתיחת השיחות באנאפוליס שבארה"ב ולאולמרט היה חשש כי פרסום העובדה ששוטרים פלסטינאים הם מחבלים תפגע בשיחות.
 
רצח שני החיילים בנחל שקף לפני כשבוע זימן מקרה נוסף בו שוטרים פלסטינאים ביצעו פעילות טרור נגד כוחותינו וגם כאן אלמלא התקשורת לא היינו יודעים כי המחבלים האלה הם שוטרים פלסטינאים.
 
אולמרט בדעת מיעוט ובניגוד לעצת גורמי הביטחון מחלק נשק לאבו מאזן כולל נגמ"שי לחימה, במקביל הוא מסתיר את חלקם של השוטרים הפלסטינאים במעורבות ישירה ברצח ישראלים. אולמרט מנסה בכל כוחו להחיות את שלטונו והכול למען הישרדותו האישית גם כאשר היא באה על חשבון בטחון המדינה, בטחון חיילנו ואזרחנו. עד מתי ?


הוספת תגובה
  מגיב אנונימי
שם או כינוי:
חסימת סיסמה:
  זכור אותי תמיד במחשב זה

כותרת ראשית:
אבקש לקבל בדואר אלקטרוני כל תגובה לטוקבק שלי
אבקש לקבל בדואר אלקטרוני כל תגובה למאמר הזה