מכתב גלוי לפרופ' צחור ממכללת ספיר בנגב

עפר דרורי 13.01.2008 07:51
פרופ' זאב צחור

פרופ' זאב צחור


לפני כחודש התפרסמה הידיעה כי המרצה ניזאר חסן סילק סטודנט שהגיע לכתה עם מדים בהיותו בשרות מילואים. בסוף השבוע התפרסם כי אותו מורה אסר על תלמידה אחרת להיכנס לכתה היות ועל תרמילה היה תפור דגל ישראל. פרופ' צחור, למה אתה מחכה בתגובתך ? האם גם אתה לקית בעיוורון המציאות בשם החופש האקדמי ? בושה למכללת ספיר שמורה כזה נמנה בין שורות מוריה ובושה להנהלת מכללת ספיר שממשיכה להעסיקו.לפני כחודש התפרסמה הידיעה כי המרצה ניזאר חסן סילק סטודנט שהגיע לכתה עם מדים בהיותו בשרות מילואים. שמעתי אותך מתראיין ברדיו וטענת שמכללת ספיר מסודרת ושאינה נוהגת לשפוט ברדיו את המורים שלה. עוד אמרת כי יערך בירור משמעתי ויוסקו המסקנות הראויות.

 

בסוף השבוע התפרסם כי אותו מורה אסר על תלמידה אחרת להיכנס לכתה היות ועל תרמילה היה תפור דגל ישראל. מעבר לאלימות שהופגנה נגדה במהלך ניסיונותיו של חסן להסתיר את הדגל עולה השאלה איזה סוג של מורים אתה מעסיק במכללתך ? עוד פורסם כי אותו מורה אף העיר לסטודנטית על תליון עם מגן דוד שענדה לצווארה. אם העובדות נכונות יש לנו כאן עסק עם אנטישמי מופרע שמקומו לא יכירונו בין כותלי מוסד חינוכי או אקדמי כל שהוא על אחת כמה וכמה במדינת ישראל.

 

פרופ' צחור, למה אתה מחכה בתגובתך ? האם גם אתה לקית בעיוורון המציאות בשם החופש האקדמי ? שערוריות כאלה אינן עושות טוב למכללה שאתה עומד בראשה ומלמדות משהו על היכולת הניהולית שלך. בושה למכללת ספיר שמורה כזה נמנה בין שורות מוריה  ובושה להנהלת מכללת ספיר שממשיכה להעסיקו.

 הוספת תגובה
  מגיב אנונימי
שם או כינוי:
חסימת סיסמה:
  זכור אותי תמיד במחשב זה

כותרת ראשית:
אבקש לקבל בדואר אלקטרוני כל תגובה לטוקבק שלי
אבקש לקבל בדואר אלקטרוני כל תגובה למאמר הזה