להגיד תודה

עפר דרורי 22.09.2007 22:58

להגיד תודה לגיבורים העלומים של שרות הביטחון הכללי, ללוחמי גדוד חרוב, ללוחמי הצנחנים, דובדבן, עוקץ, הנדסה ומג"ב לכל אותם שנטלו חלק בסיכולים המוצלחים ערב החג ובחג. לכל אותם מאות שבזכותם נמנע פיגוע דמים גדול, שבזכותם כעשרים ישראלים ממשיכים בשגרת חייהם בלי לדעת שחרב חדה הונחה על צווארם והוסרה מבלי שידעו כלל.להגיד תודה לגיבורים העלומים של שרות הביטחון הכללי, ללוחמי גדוד חרוב, ללוחמי הצנחנים, דובדבן, עוקץ, הנדסה ומג"ב לכל אותם שנטלו חלק בסיכולים המוצלחים ערב החג ובחג. לכל אותם מאות שבזכותם נמנע פיגוע דמים גדול, שבזכותם כעשרים ישראלים  ממשיכים בשגרת חייהם בלי לדעת שחרב חדה הונחה על צווארם והוסרה מבלי שידעו כלל.

שכם, שכונתה מזמן בידי פרשנים, "בירת הטרור" מייצרת כבר שנים את הגרעין הקשה של פעילי הטרור. ממנה יוצאים מרבית הפיגועים וממנה מועבר המסר מראשי המחבלים לעושי דברם. ללחימה וסיכול בטרור מתמשך זה במשך שנים, עומד גדוד חרוב בפרץ ומהווה קוו ראשון לבלימתו בעזרתם המעולה של אנשי השב"כ ויחידות נוספות הנמצאות בגזרה בתחלופה.

גדוד חרוב שזכה כבר פעמיים בצל"ש יחידתי על מבצעי סיכול מתמשכים שלו לאורך זמן ובהצלחה ראוי להוקרה כפולה בהיותו גדוד חי"ר רגיל שאינו נהנה מהקצאות כ"א מיוחדות כדוגמת היחידות המיוחדות של הצבא וגם אינו נהנה מהקצאות חריגות של אמצעי לחימה. ועל אף כל זאת הגדוד השכיל לייצר לוחמים ומפקדים מעולים המבצעים פעילויות רבות כל לילה וזוכים להצלחות רבות.

אנשי השב"כ שכולנו יודעים שהם קיימים אבל תמיד בצל בלי לקטוף מחמאות בתקשורת עושים עבודה מעולה בהבאת מודיעין איכותי. אנחנו זוכרים את החיילים האלמוניים האלו כאשר יש תקלה, כאשר נחשפת פרשה לא נעימה ואז הביקורת זורמת ומתלהמת. איש לא זוכר לברך ולהוקיר, איש לא מברר עם עצמו כיצד כל המידע הזה מגיע, כיצד מאות אנשים מאחרים לשוב לבתיהם באיסוף שקדני של מידע, בניתוחו והבאתו לצה"ל כמידע איכותי המאפשר פעולה.

לכל כוחות צה"ל האחרים שנושאים בנטל הכבד של סיכול הטרור בשכם או במקומות אחרים, תודה. אנחנו זוכרים אתכם ומוקירים את פועלכם.

אתמול היו האבות, היום אתם ומחר אלו בניכם. אנחנו בשרשרת מתמשכת של לחימה כנגד טרור כבר מאה שנה ויותר.
תכלה שנה וקללותיה, תחל שנה וברכותיה.


 הוספת תגובה
  מגיב אנונימי
שם או כינוי:
חסימת סיסמה:
  זכור אותי תמיד במחשב זה

כותרת ראשית:
אבקש לקבל בדואר אלקטרוני כל תגובה לטוקבק שלי
אבקש לקבל בדואר אלקטרוני כל תגובה למאמר הזה