ריבונות מלאה לפלסטינאים ?

עפר דרורי 28.11.2006 04:44

למה בדיוק התכוון ראש הממשלה במילים "ריבונות מלאה" האם לצבא פלסטיני חמוש בטנקים, מטוסים ואולי בספינות טילים, כל אותם מרכיבים שהפלסטינאים וויתרו עליהם בהסכמים קודמים ניתנים ע"י אולמרט בנאום ממלכתי אחד."במסגרת דיאלוג תוכלו להקים מדינה פלשתינית עצמאית, בת קיימא עם רציפות טריטוריאלית ביהודה ושומרון, שתיהנה מריבונות מלאה עם גבולות מוגדרים"; כך אמר אתמול (27.11.2006) ראש הממשלה אהוד אולמרט בנאום שנשא בשדה בוקר.
למה בדיוק התכוון ראש הממשלה במילים "ריבונות מלאה" האם לצבא פלסטיני חמוש בטנקים, מטוסים ואולי בספינות טילים, כל אותם מרכיבים שהפלסטינאים וויתרו עליהם בהסכמים קודמים ניתנים ע"י אולמרט בנאום ממלכתי אחד. ובנוסף מבטיח אולמרט החזרה של שטחים רבים כולל פינוי יישובים שפינויים יהיה קשה עלינו "כקריעת ים סוף" אבל לדברי אולמרט יפונו. וגם אסירים רבים כולל כאלו השפוטים לתקופות ארוכות וגם...
האם כך נוהג אולמרט בעת משא ומתן לדוגמא ברכישת דירותיו ? האם גם שם "מוכר" הוא מראש את נכסיו על מנת שהתמורה תהיה מינימאלית ככל האפשר.
די היה לנו ברודן אחד בשנים האחרונות שעשה ככל העולה על רוחו בנכסיה של המדינה, תוצאות שליטתו ללא המייצרים חזרו אלינו כבומרנג גם בטרור, גם בפגיעה באזרחים וגם בהקטנת כוח ההרתעה שלנו. התנהגותו של אולמרט כפי שהיא עולה מנאומו מחזקת את מגרעותיו של קודמו בבחינת התלמיד עולה על רבו.


הוספת תגובה
  מגיב אנונימי
שם או כינוי:
חסימת סיסמה:
  זכור אותי תמיד במחשב זה

כותרת ראשית:
אבקש לקבל בדואר אלקטרוני כל תגובה לטוקבק שלי
אבקש לקבל בדואר אלקטרוני כל תגובה למאמר הזה