המשתמטים הבכיינים והמיוסרים...

עפר דרורי 20.10.2008 08:09
דניאלה קרטיס - השתמטה משרות בצבא

דניאלה קרטיס - השתמטה משרות בצבא


לשחקנית דניאלה קרטיס השרות הצבאי נראה בזבוז מול "ניצול" הזמן בקידום מעמדה כשחקנית * לשחקן הטניס דודי סלע "הספיק" לתת הרצאות בוינגייט ו"זה היה יותר מצבא". תפקידו של צה"ל להקשות על חייהם של משתמטים אלה לפחות למען הרגשתם האישית של החיילים אשר מתגייסים.בכתבה של קובי בן שמחון (מוסף הארץ 17.10.08) מביא קובי מדבריה של השחקנית דניאלה קרטיס בהם היא מספרת על כך שהשתמטה משרות צבאי וכאשר עלתה במוחה המחשבה בכל זאת להתגייס הייתה מוכנה להיות כתבת בבמחנה או בביטאון ח"א, כאשר לא התקבלה החליטה לא להתגייס כלל. השרות נראה לה בזבוז מול "ניצול" הזמן בקידום מעמדה כשחקנית.


בדרך מקרה (או שלא?) במוסף ידיעות אחרונות באותו תאריך ממש יש ראיון עם שחקן הטניס דודי סלע שגם הוא כדניאלה השתמט מהצבא. כאשר הגיע לבקו"ם הציב "תנאי" בפני מפקדיו להתגייס עם חברו וכשבקשתו לא נענתה השתמט בתירוץ העלוב של "חוסר התאמה".

 

בושה לדניאלה קרטיס ולדודי סלע – משתמטים בהכרה מלאה ששמו את טובתם האישית לפני החוק ולפני חובתם למדינה. בושה גם לצה"ל שמאפשר השתמטות בוטה כזו בקלות כזו. זוהי חובתו של צה"ל להקשות על חייהם של משתמטים אלה לפחות למען הרגשתם האישית של החיילים אשר מתגייסים בוודאי הקרביים שבהם. ומוסדות המדינה האחרים ? תפקידם לוודא שבעשרות השנים הקרובות לא ייצגו "הספורטאי" ו"השחקנית" את מדינת ישראל בכל פורום שהוא הן בארץ והן מחוצה לה.הוספת תגובה
  מגיב אנונימי
שם או כינוי:
חסימת סיסמה:
  זכור אותי תמיד במחשב זה

כותרת ראשית:
אבקש לקבל בדואר אלקטרוני כל תגובה לטוקבק שלי
אבקש לקבל בדואר אלקטרוני כל תגובה למאמר הזה