לא רק ימין ורק שמאל

עפר דרורי בתוך: מקור ראשון 27 בדצמבר 2019 29.12.2019 23:10
לא רק ימין ורק שמאל


(336) תגובה ל"ימי בנימין" של חגי סגל מיום 20 בדצמבר 2019חגי סגל משתלח במפלגת כחול לבן והוא יודע שהם שמאלנים, שהם יחזירו שטחים, שהם לא יגייסו חרדים, שהם יקבלו תמיכה של הערבים, שהם לא ילחמו בשחיתות, שהם לא יחזירו את השקט לעוטף עזה.. בקיצור שהם שקצים משוקצים.

טוב, הבנו ועכשיו נתבונן על הממשלה הנוכחית שנקראת ממשלת "ימין" אבל נבדוק מה היא עושה בפועל. הם הצביעו נגד ההתנתקות (לא נכון הם הצביעו בעדה), הם גייסו חרדים (לא נכון הם המשיכו להיכנע למפלגות החרדיות), הם נלחמים בשחיתות (לא נכון ראשם עומד לדין בדיוק על דברים אלו), הם הביאו שקט לעוטף עזה (לא נכון, החיים בעוטף הם סיוט מתמשך לגרים בה), הרעיון ברור, נוח לתקוף את כחול לבן על כל העשייה של הימין.

סגל מצטט בהרחבה בעמוד הראשון את עיתון הארץ וגם במאמר המערכת, עוד הארץ ועוד הארץ כולל צילומים מעיתון הארץ ואני תוהה, אם הייתי רוצה לקרוא את "הארץ" הייתי קונה הארץ אז למה שוב ושוב ושוב להביא את עיתון הארץ. האם מקור הראשון הוא שני ל"הארץ"?

יש בחירות ויש לציבור זכות לבחור, יש אוהדי מקור ראשון שאינם בהכרח שבויים של נתניהו, הם חושבים שצריך לקיים את פסק הדין של בג"צ כולל פינוי חאן אל אחמר, הם חושבים שמותר להיות נקיים ולא נאשמים בשוחד, בהפרת אמונים ועוד. יש אנשים שהם לא רק ימין או רק שמאל, מותר להיות חושבים עם שיקול דעת גם בימין...


לא רק ימין ורק שמאל


הוספת תגובה
  מגיב אנונימי
שם או כינוי:
חסימת סיסמה:
  זכור אותי תמיד במחשב זה

כותרת ראשית:
אבקש לקבל בדואר אלקטרוני כל תגובה לטוקבק שלי
אבקש לקבל בדואר אלקטרוני כל תגובה למאמר הזה