איך העימות הזה צריך להסתיים?

עפר דרורי 12.05.2021 03:25
פרעות ביהודי טריפולי

פרעות ביהודי טריפולי


(138) איך העימות הזה צריך להסתיים? במשהו לא פרופורציונלי במובהקבמידה שעוד יומיים של הפצצות ח"א על עזה והפסקת הירי של החמאס עלינו, האירוע הזה יסתיים, הפסדנו ובגדול.

ככה היה בעבר וככה אסור שיהיה בעתיד.

מבחינת החמאס הם כבר ניצחו, ירו על ירושלים, ירו על ת"א, הכניסו  מיליוני אנשים למקלטים, פגעו בבתים ובמכוניות, זה ניצחון. ארגון טרור מול צבא ענק חמוש במיטב הנשק המערבי, חמקנים, מרכבות, תותחים, טילים, כיפת ברזל ומה לא?

אז כדי שיהיה לנו שקט לפחות לתקופה ארוכה חובה לסיים אחרת. לא עוד דיבורים על "מכה חזקה וכואבת" או על "מכה חריפה ביותר" או "על החזרת הרצועה שנים אחורה".

משהו שכל משפחה בעזה תרגיש, לא יחסי ציבור אין סופיים על הורדת רב קומות אחד, אלא משהו לא פרופורציונלי במובהק, הורדת כל המגדלים מעל 10 קומות, פגעו לנו במיכל דלק של קצא"א, להוריד להם את תחנות הכח, אין לנו הרבה זמן, האהדה של העולם המערבי מחר תסתיים. לא עוד התפארות של מפקד חיל האויר שלנו בסוף צוק איתן שעשינו שימוש רק בעשרה אחוז מהיכולות.

עכשיו הזמן למאה ועשרה אחוז מהיכולות.

לזכור גם את שני חיילנו שמוחזקים ע"י החמאס ואת שני אזרחנו, בלעדיהם אסור שתהיה הפסקת אש.

תושבי המדינה ובעיקר עוטף עזה זכאים לשקט, זכאים שלא ירדפו אותם במדינת היהודים על יהדותם. זכים שלא יעשו להם סלקציה בכביש ואדי-ערה בין יהודים לערבים, כן הדבר המזעזע הזה קרה אתמול. ערבים הורשו להמשיך לדרכם והיהודים ספגו מכות ועלבונות.

ומחוץ לחמאס יש גם את המנוולים מבפנים. איפה יחידות מג"ב שאמונות על השלטת סדר בשטחים, עכשיו השטחים זה לוד, יפה, עכו וכל היישובים בהם יש פרעות ביהודים.

אנחנו זכאים לשלטון שייתן לנו בטחון אישי, מה שחסר לכל כך הרבה יהודים בארצנו.הוספת תגובה
  מגיב אנונימי
שם או כינוי:
חסימת סיסמה:
  זכור אותי תמיד במחשב זה

כותרת ראשית:
אבקש לקבל בדואר אלקטרוני כל תגובה לטוקבק שלי
אבקש לקבל בדואר אלקטרוני כל תגובה למאמר הזה