ראש העיר ירושלים "אפס מאופס" (ציטוט מדבריו)

עפר דרורי 26.05.2022 13:50
משה ליאון, צילום: ויקיפדיה

משה ליאון, צילום: ויקיפדיה


(188) כמה עוד נסבול מהבלאגן התשתיתי שהביא עלינו משה ליאון ראש העיר? עשרים שנה !!! ומי האפס כאן בירושלים? תשובות לשאלות בכתבה וגם ראו את הוידאו בקישור למטה.תושבי ירושלים סובלים מפקקים איומים כבר שנתיים והמצב הולך ומחמיר. סוף סוף התפנתה התקשורת לטפל בנושא. העיר כולה, מגחמה של ראש העיר, הפכה לאתר בנייה אחד גדול, מרבית הכבישים המרכזיים בעיר בחפירות, בהרחבות, בזיפות זמני הנותן תחושה של נסיעת שטח בכבישי העיר ועוד. פיתוח ושיפור זה מצב רצוי אבל בכל העיר במקביל? נסיעה בתוך העיר הפכה לסיוט פקקים אין סופיים הגורמים  לזמני המתנה של שעה ויותר כדי לצאת מהעיר גם משכונות הקרובות ליציאה ממנה. בערוץ כאן 11 ייחדו לעניין 3 פרקים ובכולם ראש העיר מתייחס בזלזול לשאלות ומרבה לחזור על עצמו שעוד מעט ייעלמו כל הפקקים מהעיר והכל בזכות הרכבת הקלה שהוא מקים. כאשר הכתב לחץ על האחראית על התשתיות מטעמו היא נאלצה להגיד את האמת, ה"עוד מעט" הזה יימשך עוד 20 שנה !!!

משה ליאון ייזכר לדיראון עולם על הסבל שגרם והוא גורם לתושבי הבירה לאורך שנים.

הלילה פתח ראש העיר בשבוע שחרור ירושלים, כמו בכבישים, במקום לטפל בשכונה אחת ולעבור לשכונה אחרת, במקום לחגוג יום אחד כפי שהיה 55 שנה ראש העיר שלנו רצה וביקש שבוע של חגיגות. לא יום אחד אלא שבוע כדי לקבוע בצורה פאטתית  את שחרור העיר ו"חיבורה לה יחדיו", משל איננו שומעים ורואים חדשות בדבר "העיר המאוחדת".

עכשו אחת וחצי בלילה ורעש תופים חזק מטמטם נשמע מעמק הצלבה, תווים החוזרים על עצמם במה שאולי ראש העיר חושב כמוזיקה... טמטום חושים למוזיקה "החדשה" בעוצמה שלא תאמן. גם צלצול למשטרה לא הואיל כי לדברי המשטרה ראש העיר יכול בשבוע הזה להתפרע ואין כל מגבלה חוקית על רעש ועל שעות. הרעש נמשך ברציפות עד שש בבוקר.

והעיקר ראש העיר צועק על חבר מועצה שהוא, חבר המועצה "אפס מאופס". אז מי האפס... המאופס???


לאחר לילה ללא שינה בשעה 0600 נדם הרעש, עירייה ללא בינה המאשרת רעש אימים כל הלילה ובשש בוקר חודלת הוספת תגובה
  מגיב אנונימי
שם או כינוי:
חסימת סיסמה:
  זכור אותי תמיד במחשב זה

כותרת ראשית:
אבקש לקבל בדואר אלקטרוני כל תגובה לטוקבק שלי
אבקש לקבל בדואר אלקטרוני כל תגובה למאמר הזה