חוק הגיוס – ממשלה מנותקת הראויה להדחה

עפר דרורי 08.02.2024 23:36
גולדקנופף - הארי שבחבורה

גולדקנופף - הארי שבחבורה


(285) חוק הגיוס החדש מבית היוצר של של הפוליטיקאים הוא מעשה נבלה אשר מטיל עוד ועוד גזרות על הציבור הקטן שמתגייס ועכשיו בימים אלו חזר מהמלחמה (מי שחזר...) וממשיך לשחרר את הפרזיטים המשתמטים מכל חובה. לדיראון עולם יזכרו חברי הליכוד חבריהם בעוצמה יהודית ו"בציונות הדתית" (לכאורה) שיתמכו בהפקרות הזו.כבר עשרות שנים אנחנו הציבור הרחב, חילוני ודתי משרתים בצבא ונושאים בנטל. הנשיאה בנטל נובעת מעולם ערכי ומרצון לשלמות וקיום המדינה. קבוצה של משתמטים מובלת ע"י חבורה של עסקנים פוחזים ונטולי ערכים מובילה אותם להתחמק מכל מטלה של המדינה.

שנים הציבור הכללי נושא בנטל ושותק. מוכרים לנו כבר עשרות שנים שאי אפשר בכפייה אלא בדרכי נועם. בהדרגתיות ולא "בבום". ומה הציבור החרדי מבין? שאנחנו חלשים. אנחנו נתרום ונשקיע וגם נסתכן והם מקסימום "ימותו באוהלה של תורה".

איפה כל אמירות חז"ל בדבר החובה לצאת למלחמת מצווה, זה ציבור שאין לו אלוהים, פשוטו כמשמעו. מכיר רק את האמירות הנוחות שלו.

די

חוק הגיוס החדש מבית היוצר של הפוליטיקאים הוא מעשה נבלה אשר מטיל עוד ועוד גזרות על הציבור הקטן שמתגייס ועכשיו בימים אלו חזר מהמלחמה (מי שחזר...) וממשיך לשחרר את הפרזיטים המשתמטים מכל חובה, וכל זה למה? כי ביבי מפחד להיכנס לכלא והוא מוכן לעשות הכל אבל ממש הכל לרצות את כל מיש תומך בו.

די

אם החוק המנותק והמרושע זה יחוקק יש לגיטימציה מלאה לכל הציבור גם באמצע מלחמה לעלות על הכנסת המופקרת שלנו בהפגנות ולהביא יחד לסוף את שלטון המשתמטים הזה. טובת המדינה לפני טובת החולי-רעות.הוספת תגובה
  מגיב אנונימי
שם או כינוי:
חסימת סיסמה:
  זכור אותי תמיד במחשב זה

כותרת ראשית:
אבקש לקבל בדואר אלקטרוני כל תגובה לטוקבק שלי
אבקש לקבל בדואר אלקטרוני כל תגובה למאמר הזה