כלנתריזם במשכן הנשיא

עפר דרורי 07.06.2007 06:22
כלנתריזם במשכן הנשיא


פרס למי ששכח, התמודד על ראשות מפלגת העבודה והפסיד (לא בפעם הראשונה), מה עשה ? הצטרף ל"קדימה" וקיבל מקום טוב למעלה ומשרד שהומצא לכבודו הוא המשרד לפיתוח אזורי. פעם קראו לזה כלנתריזם ואפילו חוקקו חוק כנגד התופעה. אבל פרס הבלתי נלאה בשלו, הוא ממשיך לא להיות עסוק בזה ...עתה שהתבשרנו שהרב עובדיה יוסף הורה לאנשיו לתמוך בפרס לכהונת הנשיא יש חשש אמיתי שפרס יבחר לנשיאות.

פרס למי ששכח, התמודד על ראשות מפלגת העבודה והפסיד (לא בפעם הראשונה), מה עשה ? הצטרף ל"קדימה" וקיבל מקום טוב למעלה ומשרד שהומצא לכבודו הוא המשרד לפיתוח אזורי. פעם קראו לזה כלנתריזם ואפילו חוקקו חוק כנגד התופעה. אבל פרס הבלתי נלאה בשלו, הוא ממשיך לא להיות עסוק בזה ...
פרס בן שמונים וארבע (ואני מאחל לו עד 120 בכנות) רוצה להיבחר למשרת נשיא המדינה שעפ"י חוק היא משרה של 7 שנים. האם אנו רואים את פרס בן 91 כנשיא המדינה ?
פרס מבקש שיתנו לו את משרת הנשיא כי מגיע לו, כי כבר שנים רבות הוא מפסיד, כי זו ההזדמנות האחרונה שלו לתרום. אני מבקש את משרת שר התיירות כי הציקו לי בהיותי בכתה ה' בבית הספר היסודי, ככה זה נשמע וככה זה יראה אם חברי הכנסת יעתרו לבקשתו "האחרונה".

לחברי כנסת יש הזדמנות אחרונה (באמת) להפסיק את הקרקס הזה ששמו פרס שעולה בכל פעם שיש תפקיד פנוי בממשל, פעם ראש ממשלה, פעם שר, פעם נשיא. די מספיק !הוספת תגובה
  מגיב אנונימי
שם או כינוי:
חסימת סיסמה:
  זכור אותי תמיד במחשב זה

כותרת ראשית:
אבקש לקבל בדואר אלקטרוני כל תגובה לטוקבק שלי
אבקש לקבל בדואר אלקטרוני כל תגובה למאמר הזה