אין גבול לחוצפה... והפעם של פרקליטי המדינה

עפר דרורי 22.07.2007 07:00
אין גבול לחוצפה... והפעם של פרקליטי המדינה


מוטי בסוק בכתבתו "הפנסיה לפרקליטים 3%" (דה מרקר 22.7.07) חושף כי פרקליטי המדינה נהנים מצבירת פנסיה של 3% לשנה בניגוד לכל המשק ובזכות הסכם חשאי שאושר להם בשנת 1996 * הפרקליטים תובעים שגם הפרקליטים שהצטרפו לשרות המדינה אחרי 1996 יזכו בחריגה הזו.אין גבול לחוצפה ! מוטי בסוק בכתבתו "הפנסיה לפרקליטים 3% - יותר משופטים" (דה מרקר 22.7.07) חושף כי פרקליטי המדינה נהנים מצבירת פנסיה של 3% לשנה בניגוד לכל המשק ובזכות הסכם חשאי שאושר להם בשנת 1996.

בהנחה שבסוק עשה מלאכתו אמונה, כנראה שבאמת אין גבול לחוצפה. בשנת 1996 הועבר כל המשק כולל המיוחסים למיניהם לצבירה אחידה של 2% לשנה. עכשיו מסתבר שלא כך הוא וכי באופן חשאי וסודי השאירו לפרקליטי המדינה את ההטבה החריגה הזו, וזה עוד לא הכול, הפרקליטים תובעים שגם הפרקליטים שהצטרפו לשרות המדינה אחרי 1996 יזכו בחריגה הזו. התקנאו הפרקליטים המלומדים ("חברי המלומד", "חברי המשכיל") בשופטים שהעלו דרישה חצופה כזו אך לפני כמה שבועות ונדחו (
ראה). עכשיו מנסים הפרקליטים את מזלם.

אני מקווה שבית הדין לעבודה יעיף את תביעתם מכל המדרגות ובאותה הזדמנות יפעיל עליהם את ההסכם הכללי במשק וייקח מהם את האחוז הגזול מכולנו. בפעולתם זו, הן התביעה והן "הגזילה" במחתרת, הם מערערים את אמון הציבור ברשויות השלטון ותורמים להרס המדינה. הלאה הפרקליטים, התביישו !


הוספת תגובה
  מגיב אנונימי
שם או כינוי:
חסימת סיסמה:
  זכור אותי תמיד במחשב זה

כותרת ראשית:
אבקש לקבל בדואר אלקטרוני כל תגובה לטוקבק שלי
אבקש לקבל בדואר אלקטרוני כל תגובה למאמר הזה