בקשת תרומה לעמותת "המרכז למרשת הגבורה"

עפר דרורי 31.12.2023 02:08
בקשת תרומה לעמותת "המרכז למרשת הגבורה"


לגולשים באתר הגבורה וכל מי שמורשת הקרב והגבורה של כוחות הביטחון במדינת ישראל חשובה לושמי עפר דרורי ואני חוקר את מערכות ישראל בהיבט של גבורה כבר שני עשורים. כתבתי מספר ספרים בנושא וכן דוקטורט על גיבורי מלחמת העצמאות.

בשנת 2007 הקמתי את אתר הגבורה מתוך מטרה לחלוק את המידע שאני חוקר ואוסף עם כלל הציבור ולהביא ידע שהיה בידי מעטים לנחלת הציבור כולו.

במהלך 17 שנים של פעילות איסוף ומחקר הגעתי למידע על 3500 גיבורים שקיבלו עיטורים וצל"שים בצה"ל, במשטרת ישראל, במג"ב ובשאר כחות הביטחון במדינה. לצד המידע הנקודתי על אותם גיבורים יש באתר הגבורה למעלה מ 2200 כתבות המפרטות את אותם מעשי גבורה. לאתר הגבורה מגיעים בכל חודש למעלה מ-60 אלף גולשים ועד היום נצפו בו למעלה מ-10 מיליון דפי מידע.

כל העבודה הזו נעשתה בהתנדבות מלאה ובעזרה של בודדים אשר נושא מורשת הגבורה שלנו כעם חשובה להם.

לפני מספר שנים פתחתי עמותה ושמה "המרכז למורשת הגבורה" ומספרה 580663748 העמותה רשומה כחוק ברשם העמותות ומגישה דוחות כדין. לאחרונה אף פתחנו לעמותה חשבון בנק עפ"י ההנחיות.

חשבון העמותה מתנהל בבנק יהב (04), סניף הלל (120) מספר חשבון: 535467

זוהי פניה ראשונה של העמותה לגיוס תרומות כדי שנוכל לעשות עוד בכל המישורים. לאתר הגבורה רשימת תפוצה (ניתן להצטרף אליה, הנחיות למטה) של אנשים שביקשו לקבל מידע תקופתי על מורשת הקרב של מדינת ישראל כפי שהיא באה לידי ביטוי בצה"ל, במשטרה ובשאר כוחות הביטחון. אם כל אדם יתרום, כפי רצונו, כתרומה ראשונה לאחר שנים של קבלת מידע באופן חופשי, נוכל לממש פעילות רבה והרחבת הפעילות הקיימת כמו פרסומים שונים בנושא גבורה, שיפור האתר, רכישת חומרים רלוונטיים ועוד ועוד. כל אלו עולים ממון רב ועד היום כל פעילות האתר בוצעה ממקורות פרטיים שלי.

אני מודה לכל מי שיעביר את תרומתו לחשבון הבנק הרשום כאן. קבלה תרשם לכל תרומה ותשלח לכל מבקש (למעוניינים בקבלה יש לשלוח את אישור ההעברה לדואל: gvuracenter@gmail.com   בצרוף שם מלא, הדואל שלכם ומספר ווצאפ למשלוח הקבלה). בשנה הבאה אני מקווה שנחבור לספק ממוחשב שינהל את התרומות וינפיק קבלות באופן מידי. במקביל העמותה נרשמה במס הכנסה התחלנו תהליך שיאפשר לעמותה להנפיק קבלות מוכרות לפי סעיף 46. תרומתכם נחוצה עכשיו, כל אחד כפי יכולתו ורצונו.

בברכה

עפר דרורי, מייסד ומנהל אתר הגבורה

להרשמה לרשימת התפוצה של אתר הגבורה יש לשלוח דואל ל-gvura+subscribe@googlegroups.comהוספת תגובה
  מגיב אנונימי
שם או כינוי:
חסימת סיסמה:
  זכור אותי תמיד במחשב זה

כותרת ראשית:
אבקש לקבל בדואר אלקטרוני כל תגובה לטוקבק שלי
אבקש לקבל בדואר אלקטרוני כל תגובה למאמר הזה