פרס לנשיאות – אונס החוק

עפר דרורי 25.01.2007 12:03
פרס, צייר עודד ארד

פרס, צייר עודד ארד


עוד אנו עוסקים בנשיא קצב ובניבצרותו מאונס בא ראש הממשלה אולמרט "ומחזק" את שלטון החוק. אולמרט, נמסר, מפעיל לחצים כבדים לשינוי חוק הבחירה של נשיא המדינה כך שישונה מבחירה חשאית לבחירה פומבית וכל זאת למה ? כדי להקל על פרס לנסות ולהיבחר לנשיא. נבצרות "מאונס" מובילה לאונס החוק.עוד אנו עוסקים בנשיא קצב ובניבצרותו מאונס בא ראש הממשלה אולמרט "ומחזק" את שלטון החוק. אולמרט, נמסר, מפעיל לחצים כבדים לשינוי חוק הבחירה של נשיא המדינה כך שישונה מבחירה חשאית לבחירה פומבית וכל זאת למה ? כדי להקל על פרס לנסות ולהיבחר לנשיא.
ההצבעה החשאית נועדה לאפשר בחירה ללא פניות, ללא טובות וללא "שמור לי ואשמור לך" כך תהיה מובטחת הצבעה נקייה עד כמה שניתן בכנסת ישראל. אבל פרס חושש כי בהצבעה חשאית הוא יקבל את הקולות המגיעים לו, כלומר את מיעוט הקולות ולשם כך מתגייס אולמרט לשינוי החוק עבור פרס. הנה דרך נוספת בה ראש הממשלה מסרס את החוק ואת כוונתו ולוחץ לשינוי החוק כדי שיתאים לרצונו.

ועדיין לא אמרנו מילה על התאמתו של אדם בגילו של פרס לכהונה של 7 שנים. אך לא מכבר בחר הציבור בשרון כראש ממשלה שהינו ינוקא ליד פרס והתוצאות הרפואיות ידועות. מישהו באמת מאמין שאם פרס יבחר הוא יתמיד בכהונתו עוד 7 שנים עד לגיל 87 ?

ופרס, כרגיל "לא עוסק בזה" כלומר ברצונו להיבחר לנשיא. כל שנשאר לנו לאחל לפרס היא בריאות טובה, שיתמיד בדרכו, ויצליח כהרגלו בבחירות הבאות...הוספת תגובה
  מגיב אנונימי
שם או כינוי:
חסימת סיסמה:
  זכור אותי תמיד במחשב זה

כותרת ראשית:
אבקש לקבל בדואר אלקטרוני כל תגובה לטוקבק שלי
אבקש לקבל בדואר אלקטרוני כל תגובה למאמר הזה