שיקול הדעת של ביידן וישראל

עפר דרורי 09.03.2024 05:57
שיקול הדעת של ביידן וישראל


(289) ביידן שינה את פניו ככל שמועד הבחירות שלו בארה"ב מתקרבהנשיא ביידן בתחילת המלחמה חיבק אותנו בחום ודאג לכל מחסורנו אבל ככל שהלחימה נמשכת והקירבה למועד הבחירות בארה"ב מתקרבת שיקול הדעת שלו מעורר שאלה.

זה התחיל בלחץ הבלתי מרפה להכניס מזון, דלק ושאר מוצרים לרצועה כאשר כל המומחים טוענים שהכנסת דלק לרצועה וגם מזון רק משרתת את החמאס. לאחר מכן עלה הלחץ בזכותה של הקמת מדינה לפלסטינאים עכשיו, דבר שאיש אינו מבין את מקורו, עבר להצנחת אספקה מהאוויר כאילו מעל גבינו, הרבה מהומה ויחסי ציבור. רק לידיעה כל מטס ההצנחה הזה מביא לרצועה פחות ממה שמשאית אחת עוברת בקרקע ויש כאלו כ-280 ביום.

ברור שהאינטרסים שלנו עכשיו מנוגדים לחלוטין של ביידן אבל הלחץ הבלתי מתפשר שלו עלינו ממש מסכן אותנו.

גם מבחינה ערכית ביידן מבלבל (או שוכח) את העובדות. לאחרונה טען שההפצצות של בנות הברית על דרזדן בגרמניה גרמו להקמת האו"ם וליצירת כללים חדשים, לדעתו הפצצת בנות את הברית את גרמניה ולא רצח עם שלא היה כמוהו בהיסטוריה הם שהובילו להקמת האו"ם (שמאז שכח את תפקידו המאזן וחזר להיות במה של שנאה כנגד היהדות ומדינת ישראל).

בן גוריון אמר בזמנו "או"ם שמום", זה לא פשוט כאשר מיטב הציוד הצבאי שלנו ובאיוולתנו גם התחמושת בידי ארה"ב אבל אנחנו חייבים לדאוג לעצמנו ועכשיו לחזור ולייצר תחמושת עבור עצמנו גם אם כלכלית טוב יותר לייצר אותה בארה"ב.

העולם כולו נגדנו כולל ארה"ב, כמה חבל ולא נכון בכל דבר להאשים את עצמנו.הוספת תגובה
  מגיב אנונימי
שם או כינוי:
חסימת סיסמה:
  זכור אותי תמיד במחשב זה

כותרת ראשית:
אבקש לקבל בדואר אלקטרוני כל תגובה לטוקבק שלי
אבקש לקבל בדואר אלקטרוני כל תגובה למאמר הזה