מתן שם לבית הספר "מורשת משה" על שם משה ופני שהיה מנהל בית הספר

05.06.2022 20:03
מתן שם לבית הספר "מורשת משה" על שם משה ופני שהיה מנהל בית הספר


מתן שם לבית הספר "מורשת משה" על שם משה ופני שהיה מנהל בית הספר ונפל במלחמת ששת הימיםבמלחמת ששת הימים נפל משה ופני ופניארסקי הי"ד מייסדו ומנהלו הראשון של בית ספרנו שנקרא בעבר בה"ס: "מורשה"

בשמחת ה"בר מצווה" שלו הצהיר כי ימשיך בדרך בה חינכוהו הוריו – אהבה לתורת ישראל לעם ישראל ולארץ ישראל ואת הבטחתו שמר במסרו את נפשו על קידוש השם, העם והארץ. תחילה עבד כסגן מנהל בבי"ס בבאר שבע ובסיימו את הקורס להשתלמות מנהלים באוניברסיטה העברית בירושלים החליט להקדיש את כל זמנו ומעייניו להוראה ולעזרה לנחשלים. הוא קיבל לידו את הנהלת ביהס "מורשה" ברמת גן. את עבודתו האחרונה מילא בנאמנות במסירות ובאהבה והצלחתו בניהול בית הספר היתה גדולה, ומבוקר עד ערב חשב איך לשפר את ההוראה ואיך להגיע לכל ילד וילד. כשבאה הקריאה לדגל בערב מלחמת ששת הימים, עזב את בית הספר, ויצא להתכונן למלחמת הקודש. כמעט שלשה שבועות של מתח עברו עד היום השלישי לקרבות, הוא כ"ט באייר תשכ"ז בו נערך ממערב לביר גפגפה שבסיני קרב שיריון ואז נפגע פגיעה ישירה הרכב שבו נמצא – וכך מצא את מותו. הניח הורים, אחות, אשה, בן ובת

כאות הוקרה למסירותו הגדולה לבית הספר ולחינוך תלמידיו החליטו עיריית רמת גן ומשרד החינוך להסב את שם בית ספרנו על שמו "מורשת משה" שם אותו אנו נושאים בגאווה ומשתדלים להמשיך וללכת בדרכו.

לאתר בית הספרהוספת תגובה
  מגיב אנונימי
שם או כינוי:
חסימת סיסמה:
  זכור אותי תמיד במחשב זה

כותרת ראשית:
אבקש לקבל בדואר אלקטרוני כל תגובה לטוקבק שלי
אבקש לקבל בדואר אלקטרוני כל תגובה למאמר הזה